نماد سایت وب سایت شخصی علی جوکار

روان پزشک دکتر زهرا ذوالفقاری

روانپزشک دکتر زهرا ذوالفقاری

روان پزشک دکتر زهرا ذوالفقاری روانپزشک خوب در منطقه ۳
روانپزشک خوب در پاسداران

دکتر زهرا ذوالفقاری
متخصص اعصاب و روان (روانپزشک)

روان درمانی، روانکاوی، زوج درمانی، مشاوره ازدواج، مشاوره و درمانی اختلالات اضطرابی و افسردگی سکسولوژی، اختلالات خلقی، وسواس، مشکلات جنسی، درمان نعوظ مردان، زود انزالی، اختلالات انطباقی و سوگ، اختلالات روانپزشکی، بیماریهای روان تنی، گفتاردرمانی (درمان لکنت زبان) و درمان اختلالات یادگیری و خواندن و نوشتن

آدرس شعبه پاسداران : تهران،ابتدای پاسداران،بعد از پل همت،بن بست شهید اکرمی ( کوکب)پلاک ۱۲ واحد ۱۵

تلفن : ۲۲۷۷۹۲۶۵-۲

روانپزشکی شاخص ترین تخصص پزشکی است که با روان انسان ها سرو کار دارد. بنابرین ایجاب می کند پیش از و بیش از توجه به تشخیص گذاری و انتخاب گزینه های داروئی، روانپزشک با دقت و حوصله به شکایت و حرف دل بیماران توجه نماید.
مراجع در پی چالش‌ ها، تعارضات و مشکلات روحی و روانی که از گنجایش و تحمل او فراتر بوده است و وی را به اختلالات عصبی رسانده است، نزد روان‌پزشک می‌آید و انتطار دارد روانپزشک، خوب به حرف او گوش بدهد و بدون قضاوت، راهکار مشاوره ای و درمانی برای او تعیین کند. یک روانپزشک خوب باید دلسوزانه و همدلانه برای رفع مشکل بیمار تلاش کند.
ابراز همدردی و همراهی کردن روانپزشک با درمانجو زمانی معنا دارد که درمانجو بپذیرد که روانپزشک او را درک کرده است. از طرفی زمانی یک روانپزشک می تواند به طور واقعی مشکلات درمانجو را بفهمد که از نطر علمی و تجربی واقف باشد که به دلائل مختلف از جمله سرشت، انسان ها با هم تفاوت قابل ملاحظه ای دارند.

نکته مهم دیگر این که روانپزشک، رازدار بیمار است.
گاهی عواملی که باعث اضطراب، افسردگی و اختلال خواب یک فرد می شوند، مسائل شخصی و محرمانه ای است که فرد نتوانسته است با هیچکس حتی بستگان نزدیک خود در میان بگذارد.

کلینیک خانواده ایرانی

Views: 0

خروج از نسخه موبایل